Keelte õppimine suvel
26. mai 2019

Inglise keele intensiivne uurimine

Kiiresti muutuv elu, kaasaegne majanduslik reaalsus sunnib paljusid Eesti elanikke oma tulevikule tõsiselt mõtlema.

Kõige aktiivsemad kodanikud on teadlikud viimastel aastakümnetel riigis toimuvatest muutustest ning mõistavad, et olla oma erialal nõutud, mobiilsed, universaalsed, ei ole vaja mitte ainult pidevalt täiendada oma professionaalsust, vaid ka pühendada vahel aega võõrkeelte õppimisele.

Kasutades ära tööjõu vaba liikumist Euroopa Liidus, ei oska välismaal asuvad ja lähiümbruses olevad isikud, isiklikul ega ka tööotstarbeliste külastuste tõttu piisavalt inglise keelt.

Neile, kes ei ole harjunud vooluga kaasa minema, kuid vastupidiselt, püüdlevad paremuse poole, saavad aru, et ühe või mitme võõrkeele oskused annavad konkurentsis suurema eelise.

Et jalgaga ukse vahele saada, on paljudel meist vaja laiendada oma silmaringi keelte valdamise kaudu, suurendades seeläbi meie soodsa tööhõive võimalusi nii Eestis kui ka välismaal.

Lühikese ajaga ei suuda paljud inimesed inglise keelt iseseisvalt õppida. Suurepärane alternatiiv – intensiivne keelekursus spetsialiseerunud keelekoolis.

See võimaldab teil saada häid põhilisi teoreetilisi ja praktilisi oskusi, loobuda kompleksidest, hirmudest ja hakata aktiivselt kasutama võõrkeelt oma igapäevaelus ja kõnes.

Infot otsides, kus on tõhusaim intensiivne inglise keele kursus Tallinnas?

Kui plaanite registreeruda inglise keele kursustele ja samal ajal saada väärtuslikke teadmisi, uurige Tallinna ABC keelekooli võimalusi ja hindu. Aitame Teil või teie lastel kiiresti mõista võõrkeelte keerukust ja raskusi, sealhulgas soodsate hindadega, mugavates tingimustes, et minna läbi suve intensiivse inglise keele kursusega Tallinnas.

Intensiivne inglise keele kursus – pakkumine ABC- keeltekoolist

Meie keeltekool, millel on korralik kogemus, usaldusväärsed partnerid, keeleõppejõudude diplomite kõrge maine, on spetsialiseerunud mitmesuguste teenuste pakkumisele hariduse valdkonnas.

Meie koolis on mitmeid koolitusprogramme täiskasvanutele ja lastele.

Suvine intensiivkursus inglise keeles on ABC kooli prioriteet ja populaarne tegevusvaldkond.

Meie abiga saavad kõik, sõltumata teadmiste tasemest, vanusest, lühikese aja jooksul piisaval tasemel inglise keele põhitõdesid.

Valikus on odavamad intensiivkursused inglise keeles nii täiskasvanutele kui ka noortele, koolivaheajal sobilikud nii kooliealistele lastele suvel, üliõpilastele.

Koolis osaledes saavad õpilased keelekeskkonnas olla nii palju kui võimalik. Kogenud õppejõud, tuginedes ainulaadsetele programmidele, õpetamismeetoditele, oma tööle, saavad isegi lühikese aja jooksul panna aluse õpilase inglise keele grammatikale, sõnavarale ja foneetikale.

Kursuste käigus omandatud teadmised võimaldavad lõpetajatel saada tulevikus kõrgema tasuga töökohti. Lisaks saab inimene, kes on edukalt läbinud intensiivse võõrkeele õppeprogrammi meie kooli seinte vahel, tunda end mugavalt välisreisidel, suhelda vabalt inglise keelt kõnelevate erinevate riikide esindajatega.

Koolituse lõpus läbivad koolilõpetajad  taseme testi, saavad Euroopas tunnustatud tunnistuse, mis kinnitab inglise keele õpinguid koolitusettevõtte ABC egiidi all.

Kas sooviksite läbida suvel intensiivset inglise keele kursust Tallinnas? Võtke meiega ühendust kõige mugavamal viisil, küsige juhatajalt oma küsimused, täitke kursusel osalemise taotlus.

Koostöö eelised

Teenuste kasutamisel ABC Keelekoolis Tallinnas saate mitmeid olulisi eeliseid,näiteks:

Võõrkeele õppimine kogenud spetsialistide juhendamisel (sealhulgas emakeelena kõnelejad)

Filoloogide tasuta konsultatsioonid, piirkondlikud uuringud, intensiivkursuste valik soovitud perioodiks

Koolitusmaterjalid, mugav koolitusruum spetsiaalsete seadmetega klassiruumid

Individuaalne lähenemine (rühmade täitmine sõltuvalt vanusest, keeleoskuse põhitasemest, soovitud õppeperioodist)

Konkurentsivõimelised hinnad

Koostöös meiega on teile tagatud, et olete rahul omandatud teadmiste tasemega, kursuse personali professionaalsusega, taskukohaste hindadega ja sõbraliku suhtumisega.

Inglise keele õppimine suvistel intensiivkursustel Tallinnas ABC-Keeltekoolis. See on teie optimaalne valik!

CALL ME