Õpetajatest

Julia Kovšun

– prantsuse ja saksa keele õpetaja. Lõpetas Novgorodi Riikliku Pedagoogikainstituudi, kus omandas magistri tasemel kõrghariduse prantsuse ja saksa keele õpetaja erialal. Läbib igal aastal täienduskursusi Eestis ja õpetatavaid keeli  kõnelevates riikides. Töötanud riigigümnaasiumis, eraüldhariduskoolis ja keeltekoolis. Huvialadeks kunst, kinokunst ja kirjandus. Armastab reisida ja korraldab koos oma õpilastega  juba  5 aastat järjest igal aastal reise õpitavat keelt kõnelevatesse riikidesse. On veendunud, et õpetaja töös on kõige tähtsam loovus!

Galina Sokotuštšenko – inglise keele õpetaja. Lõpetas Irkutski Riikliku Pedagoogikainstituudi, kus omandas magistri tasemel kõrghariduse inglise keele õpetaja erialal. Teise magistri tasemel kõrghariduse omandas Valgevene Riiklikus Ülikoolis psühholoogia ja pedagoogika erialal. Käib regulaarselt täienduskursustel. Töötanud riigigümnaasiumis ja keeltekoolis. Huvialadeks psühholoogia ja eripedagoogika. On veendunud, et õpetaja töös on kõige tähtsamad hea suhtlemisoskus ja sallivus!

Jelena Šagdurova – hiina keele õpetaja. Lõpetas Amuuri Riikliku Ülikooli, kus omandas magistri tasemel kõrghariduse regiooni spetsialisti erialal. Teise magistri tasemel kõrghariduse omandas Peterburi Riiklikus Ülikoolis hiina keele õpetaja erialal.  Läbinud kvalifikatsiooni tõstmise kursused Peterburis, Hiinas Harbinis ja Changchunis. Huvialadeks ajalugu ja kunst. Tallinna linnaekskursioonideks atesteeritud giid.  On veendunud, et õpetaja läheb iga aastaga paremaks!

CALL NOW