fbpx
Laste keelelaager Tallinna kesklinnas 2020
26. apr. 2019

Keelte õppimine suvel

Võõrkeelte õppimine suvel Tallinnas

Täiendavate suvekoolituste või “Suvekooli” kasutuselevõttu praktiseeritakse mitte ainult Inglismaal, USA`s, Hollandis, Soomes ja Tšehhi territooriumil. Eesti keeltekeskused, mis hariduse andmise põhjal on riigi juhtpositsioonil ning väga edukad. Maksimaalsete keeleõppe tulemuste saavutamiseks soovitab ABC keeltekool Tallinnas alustada või jätkata suvel  võõrkeelte põhjalikku õppimist. Niikaua kui lapsed mängivad oma eakaaslastega ja õpivad arendavas lastelaagris, saavad täiskasvanud osaleda inglise ja eesti keele intensiivkursustel. Lisaks interaktiivsetele tundidele sisaldab programm temaatilisi ekskursioone, loomingulisi seminare ja elavat suhtlust välismaiste külalistega.

Võõrkeelte õppimise eelised suvel Tallinnas

Alternatiivina kauaoodatud puhkusele ja unustamatule puhkusele registreeruge hoopis Tallinna suvekeelekeskusesse. Keelelise mõtlemise arengut kiirendab märkimisväärselt keelekümblus mõne Euroopa riigi kõnekeeles ja kultuurikeskkonnas, eriti turismihooaegadel. Selgitagem peamiseid põhjuseid, miks Tallinnas  ABC keeltekoolis on suvel parem õppida võõrkeelt:

 • reisida Eestis;
 • vaatamisväärsused ja kultuuriväärtuslikud paigad;
 • kognitiivsete ja loovate võimete arendamine;
 • inglise ja eesti keele oskuse arendamine intensiivkursustel;
 • laste registreerimise võimalus suvisesse keelelaagrisse;
 • infovahetus võõrkeele kõnelejaga, kellele see keel on emakeel;
 • leksikaalsete ja grammatiliste oskuste arendamine, lisaks intonatsioon ja hääldus.

Võõrkeelte õppimine suvel Tallinnas on igati vajalik. Igal aastal külastab Eestit üle 2 miljoni väliskülalise ning kolmandik riigi elanikkonnast on rahvusvähemuste liikmed. Läänemere rannikul ei ole keeruline kohtuda välismaalastega ja õppida, kuidas ületada suhtluslikke barjääre.

Millist võõrkeelt saab õppida suvel Tallinnas?

Valida universaalset suhtlusvahendit on väga raske. Lisaks peamistele keelerühmadele on palju murdeid ja dialekte. Tänu Eurydice’i võrguuuringutele ja Euroopa hariduse jälgimisele soovitab ABC keeltekool õppida Tallinnas  suvel kõige perspektiivikamaid võõrkeeli.

Inglise keele intensiivkursus. Veenduge, et selle tase ei oleks madalam kui B1. See on kasulik ELi riikides, kus 90% elanikkonnast peab inglise keelt teiseks võõrkeeleks. Õppekava võimaldab vabu ja lihtsaid dialooge, osaleda aruteludes ja väitlustes, lugeda ilukirjandust ja teaduskirjandust, korraldada ametlikku kirjavahetust. Pärast kursuse lõppu viiakse läbi lõputest, väljastatakse kinnitatud sertifikaat.

Eesti keele kursus täiskasvanutele, kelle algtase on A2. Kursus on nõutud välismaalaste seas, kes soovivad leida tööd või õppida Eestis ülikoolis. Kogenud õpetajad ja uued õpetamismeetodid aitavad teil soome-ugri keeltegrupi keelt kiiresti õppida. Kursuse tulemusena omandab osaleja hea sõnavara, suudab vestelda mis tahes teemal, korraldab ärisuhtlust, täidab küsimustikke ja koostab kokkuvõtteid.

Suvelaager inglise ja eesti keele õppimiseks lastele.

Igavade õppetundide asemel omandab laps aktiivsete ja intellektuaalsete mängude, meelelahutuslike viktoriinide ning võistluste, ekskursioonide ja spordivõistluste ajal uusi teadmisi. ABC Keeltekool hoolitseb laste ja noorukite heaolu eest. Keelelaagris on mugavad klassiruumid, söögituba, õpitoad ja spordisaalid, audio- ja videoseadmetega ruumid.

ABC Keeltekool: võõrkeelte õppimine suvel Tallinnas

Kokkuvõtva motivatsiooni leidmine – esimene samm keelelise arengu suunas. Karjääri ülesehitamiseks või kõrghariduse omandamiseks välismaal piisab suvel vaba aja veetmisest võõrkeelte õppimisest ABC keeltekoolis. Miks meie keeltekooli peetakse Tallinna parimaks:

 • mugav registreerimine ja koha broneerimine;
 • paindlikud maksetingimused;
 • valikud lastele ja täiskasvanutele;
 • koolituskursuse individuaalne valik;
 • diplomeeritud õppejõud – emakeele kõnelejad;
 • interaktiivsed klassid;
 • laste suvekeelelaager;
 • ettevalmistus testimiseks, et määrata võõrkeele oskuse tase;
 • eksami puhul Euroopas tunnustatud sertifikaadi saamine.

Ühendage õppimine ja puhkus, nautige Eesti hämmastavat arhitektuuri ja vaatamisväärsusi, looge uusi tutvusi võõrkeeleoskust parandades.

CALL ME
+
Call me!
Call Now ButtonCall