Lastekeelelaager Tallinna kesklinnas 2019

Inglise keele intensiivne uurimine
26. apr. 2019

Lastekeelelaager Tallinna kesklinnas 2019

Suvi tuleb lähemale. Ja teil on küsimus, kuidas last tervislikul teel hoida, on endiselt aktuaalne. Ja süüdi selles ei ole finantside puudumine. Lõppude lõpuks, kuidas leida tavapärased viise, kui lapsi ei soovi loobuda oma lemmikvidinatest ja tuttavast ümbrusest.

Esiteks, paljud on tüdinenud mere äärde reisimisest. Teiseks ei taha lapsed pikka aega metsas toita sääski, ning seal on huvitav ainult esimesel päeval. Kolmandaks, neil on kaugel vanaema juures maal igav.

Seda kõike ja enamatki saab kõrvale jätta. Lõppude lõpuks, külalislahke Eesti kutsub teid veetma unustamatu suvepuhkuse riigi südames!

Olles külastanud lastelaagrit Tallinnas, naaseb laps koju täielikult puhanuna, pakkudes tohutut teadmisi ja keeleoskust ning telefoni täis uusi numbreid.

Keda oodatakse suvisesse keelelaagrisse?

Hubases Tallinnas asuv laager ühendab kahte vanuseklassi – nooremad (8–11-aastased) ja vanemad (12-15-aastased) õpilased. Lapse jutt, kes koolivaheajal puhkavad rõõmuga:

kõik õppisid inglise ja eesti keelt;

õppisime kasutama igapäevaelus vajaminevat keeleoskust ;

saime vestlusoskusi vabas vormis;

tundsin selles hämmastavalt kaunis väikeses Euroopa riigis imelist väärtust;

suhtlesime oma sõpradega, nende oma emakeeltes.

Milliste ajavahemike järel töötab laager?

See ainulaadne suvine keellaager Tallinnas hakkab lapsi vastu võtma 10. juunil, st esimese vahetuse esimesel päeval.

Viimaseks saabumise alguseks on planeeritud 12. august, 17. august on selle vahetuse ja hooaja viimane päev.

Vahetuse kestus

Iga seitsme vahetuse kestus on vaid kuus päeva. Pole vaja mõelda, et selle ajaga ei saavutata tulemusi. Lõppude lõpuks on kõik need päevad sõna otseses mõttes täis mõtestatud puhke- ja huvitavaid haridusprojekte.

Laagri programm

See on lihtsalt unikaalne. Pealegi pakub ABC keeltekool, mis korraldab selle puhkuse ja õppimise vormi, suurepärast võimalust lastel lõõgastuda, ennast väljendada inglise ja eesti keeles, pakkudes  harjutamiseks kõige vabamat  õhkkonda.

Tutvuge vahetuste programmiga ja mõistate, et laste elu sisustatakse mitmesuguste ürituste ja tegevustega:

huvitavaid temaatilisi ekskursioone ja jalutuskäike, mis on loodud kuulsa ja ühe iidse Euroopa pealinna tänavatel ning huvitavates paikades;

tegevused õpitubades, kus lapsed saavad olulisi teadmisi ja omandavad vajalikke oskuseid;

informatiivsed vestlused, mille käigus saavad lapsed kuulda palju huvitavat teavet ja suhtlevad võõrkeeltes;

mitmed erinevad võistlused ja viktoriinid, mis toimuvad rannas ja Eesti pealinna meeldejäävates kohtades;
kommunikatiivsed ja spordimängud jne.

Viimase, kuuenda vahetuse päeva,  veedavad lapsed hämmastavas kohas, lauluväljakul. Siin, pärast meeskondade ja laagripäeviku esitamist, antakse lastele inglise / eesti keele diplomid “Parima …” kunstniku, jutuvestja jt staatusega (sõltuvalt sellest, millist võistlust nad võitsid) ja kõige meeldivamad preemiad auhindade kujul.

Kuidas broneerida koht

Esiteks peame sellega kiirustama. Neid lapsi, kes tahavad pääseda Eestis koolivaheajal suvelaagrisse, on iga päev üha enam.

Teiseks, kui otsustate ühendada kasulikkuse rõõmuga, peaksite valima lapsele sobiva vahetuse (neid on vaid seitse, nagu juba mainitud). Pärast seda peate lapse suvelaagrisse registreerimiseks tegema vaid mõned lihtsad sammud:

vali sobiv laagri vahetuse aeg (ajavahemikul 10. juunist kuni 17. augustini), vanuseklass (10-16-aastased) ja keel – inglise või eesti keel; märkida lapse nimi, perekonnanimi ja isikukood; sisestage vanemate andmed – ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber; teha ettemaks (50 eurot ja ülejäänud raha makstakse hiljemalt 10 päeva enne saabumise algust).

Kasulikkus

Kui teie laps tuleb suvepuhkusele Tallinna lastelaagrisse,puhkab ta täielikult soodsate ilmastikutingimustega kohas:

laiendab oma silmaringi;

õpib palju Eesti ja Euroopa riikide kultuurist ja traditsioonidest;

õpib arvestama teistega ja arendab inimestevahelist suhtlust;

arendab kognitiivseid ja loovaid võimeid;

õpib võõrkeeli kasutama erinevates olukordades;

mõistab, kuidas meeskonnas töötada;

omandavad sportlikke oskusi.

Kokkuvõte

Saabudes suvel keeltelaagrisse, mis asub vanas ja hubases Tallinnas, tahavad lapsed siia ja tagasi tulla.

Lõpuks oli neil tore puhkus, kvaliteetaeg, leiti palju uusi sõpru ja kaaslasi, omandati ainulaadseid vestlusoskusi hariduslikus vormis, võideti diplomeid, auhindu ja unustamatuid muljed.

Sellesse hämmastavasse riigi oluliseimasse linna jõudmine on lihtne. Andke oma lastele rõõmu, pakkudes neile võimalust puhata ja saada uusi teadmisi. ABC keelekoolis on arendav, mugav ja kasulik!

CALL ME